Úvodní strana   *    Propozice   *    Hrací dny   *    Páry   *    Žebříčky

Právě nyní hrajeme - aktuální výsledky a pořadí:

Průběžné pořadí
p.hráčú.s.setyú.v.vým.c.v.hiq
1.Adélka Pavel93.75%15:159.86%173:11628997
2.Danča Petr Vit68.75%11:552.20%154:141295101
3.Bára Tom62.50%10:655.36%160:129289103
4.Daniela P Milada A62.50%10:654.22%154:130284105
5.Romča Vašek N56.25%9:754.98%160:13129195
6.Míra M Tomáš R56.25%9:754.08%159:135294107
7.Jíťa Ťuhík50.00%8:846.85%134:15228692
8.Evička Přemek43.75%7:950.35%141:13928097
9.Honza G Karolína G43.75%7:949.02%151:15730897
10.Honza D Zdenda P25.00%4:1243.47%130:169299102
11.Aleš Martina P18.75%3:1339.71%112:170282103
12.Jirka Vi Simona18.75%3:1339.42%110:169279101
Přehled zápasů
p.hráč 1hráč 2setyvýměny
1. kolo
1. Jíťa Ťuhík Honza D Zdenda P 2 : 0 (11:7, 11:6)
2. Míra M Tomáš R Adélka Pavel 0 : 2 (8:11, 9:11)
3. Evička Přemek Romča Vašek N 0 : 2 (9:11, 7:11)
4. Aleš Martina P Daniela P Milada A 0 : 2 (1:11, 6:11)
5. Jirka Vi Simona Honza G Karolína G 1 : 1 (11:10, 6:11)
6. Danča Petr Vit Bára Tom 2 : 0 (11:8, 11:9)
2. kolo
7. Honza G Karolína G Jíťa Ťuhík 1 : 1 (11:10, 7:11)
8. Evička Přemek Honza D Zdenda P 1 : 1 (10:11, 11:5)
9. Bára Tom Jirka Vi Simona 2 : 0 (11:3, 11:3)
10. Aleš Martina P Míra M Tomáš R 0 : 2 (8:11, 2:11)
11. Daniela P Milada A Romča Vašek N 1 : 1 (3:11, 11:10)
12. Danča Petr Vit Adélka Pavel 0 : 2 (3:11, 7:11)
3. kolo
13. Daniela P Milada A Jíťa Ťuhík 2 : 0 (11:7, 11:0)
14. Romča Vašek N Adélka Pavel 1 : 1 (5:11, 11:8)
15. Danča Petr Vit Honza G Karolína G 2 : 0 (11:8, 11:7)
16. Jirka Vi Simona Míra M Tomáš R 0 : 2 (6:11, 6:11)
17. Bára Tom Evička Přemek 2 : 0 (11:5, 11:8)
18. Honza D Zdenda P Aleš Martina P 0 : 2 (7:11, 10:11)
4. kolo
19. Adélka Pavel Jíťa Ťuhík 2 : 0 (11:7, 11:7)
20. Romča Vašek N Bára Tom 0 : 2 (10:11, 8:11)
21. Daniela P Milada A Míra M Tomáš R 0 : 2 (7:11, 9:11)
22. Honza G Karolína G Evička Přemek 1 : 1 (11:9, 9:11)
23. Danča Petr Vit Honza D Zdenda P 2 : 0 (11:8, 11:8)
24. Jirka Vi Simona Aleš Martina P 1 : 1 (10:11, 11:6)
5. kolo
25. Daniela P Milada A Adélka Pavel 0 : 2 (9:11, 7:11)
26. Bára Tom Míra M Tomáš R 1 : 1 (11:7, 8:11)
27. Romča Vašek N Danča Petr Vit 1 : 1 (11:9, 8:11)
28. Jíťa Ťuhík Aleš Martina P 2 : 0 (11:10, 11:9)
29. Honza G Karolína G Honza D Zdenda P 2 : 0 (11:9, 11:9)
30. Evička Přemek Jirka Vi Simona 2 : 0 (11:6, 11:2)
6. kolo
31. Adélka Pavel Bára Tom 2 : 0 (11:7, 11:9)
32. Míra M Tomáš R Danča Petr Vit 0 : 2 (8:11, 9:11)
33. Daniela P Milada A Honza G Karolína G 2 : 0 (11:8, 11:9)
34. Romča Vašek N Jíťa Ťuhík 1 : 1 (10:11, 11:5)
35. Aleš Martina P Evička Přemek 0 : 2 (1:11, 8:11)
36. Jirka Vi Simona Honza D Zdenda P 0 : 2 (8:11, 9:11)
7. kolo
37. Adélka Pavel Honza G Karolína G 2 : 0 (11:9, 11:7)
38. Bára Tom Daniela P Milada A 1 : 1 (9:11, 11:9)
39. Míra M Tomáš R Evička Přemek 1 : 1 (9:11, 11:5)
40. Danča Petr Vit Aleš Martina P 2 : 0 (11:5, 11:8)
41. Romča Vašek N Honza D Zdenda P 2 : 0 (11:3, 11:7)
42. Jíťa Ťuhík Jirka Vi Simona 2 : 0 (11:8, 11:7)
8. kolo
43. Adélka Pavel Evička Přemek 2 : 0 (11:8, 11:3)
44. Danča Petr Vit Daniela P Milada A 0 : 2 (8:11, 6:11)
45. Bára Tom Jíťa Ťuhík 2 : 0 (11:8, 11:2)
46. Míra M Tomáš R Honza D Zdenda P 1 : 1 (11:7, 10:11)
47. Romča Vašek N Jirka Vi Simona 1 : 1 (11:3, 10:11)
48. Honza G Karolína G Aleš Martina P 2 : 0 (11:6, 11:9)

Výsledky minulého hracího kola:
Úterní mixy - 2. hraci den - 14. 1. 2020

Pořadí párů v turnaji
p.hráčsetyvýměnyú.v.c.v.hiqeloelo s.
1.Jarda M Kamila11:5163:12856,01%2911081510+281428
2.Danča Petr Vit11:5160:12755,74%2871021563+61445
3.Iveta Tom11:5159:13354,45%2921051586-291436
4.Daniela P Milada A10:6148:12753,81%275991480+41459
5.Jana L Zbyněk9:7161:13953,66%3001061464-141445
6.Jirka Vo Tomáš G9:7148:15149,49%29910114941431
7.Martina Míša K9:7150:15449,34%304891442+101457
8.Jíťa Ťuhík7:9148:15049,66%298981298+111437
9.Evička Přemek7:9134:15646,20%2901011265+91428
10.Aleš Jirka Vi5:11142:16246,71%3049714251403
11.Honza D Zdenda P4:12133:16145,23%2941011278-111416
12.Honza G Karolína G3:13114:17239,86%286941289-311409
Přehled zápasů
p.hráč 1hráč 2setyvýměnyelo h1elo h2
1. Honza D Zdenda P Jíťa Ťuhík 1 : 1 (10:11, 11:10) 0,00 0,00
2. Honza G Karolína G Daniela P Milada A 0 : 2 (2:11, 2:11) 0,00 0,00
3. Martina Míša K Iveta Tom 2 : 0 (11:10, 11:9) 0,00 0,00
4. Aleš Jirka Vi Jana L Zbyněk 0 : 2 (9:11, 7:11) 0,00 0,00
5. Jirka Vo Tomáš G Danča Petr Vit 1 : 1 (11:7, 8:11) 0,00 0,00
6. Evička Přemek Jarda M Kamila 1 : 1 (11:9, 8:11) 0,00 0,00
7. Jana L Zbyněk Martina Míša K 1 : 1 (9:11, 11:5) 0,00 0,00
8. Aleš Jirka Vi Daniela P Milada A 0 : 2 (4:11, 2:11) 0,00 0,00
9. Iveta Tom Jíťa Ťuhík 2 : 0 (11:8, 11:8) 0,00 0,00
10. Jarda M Kamila Honza G Karolína G 2 : 0 (11:5, 11:2) 0,00 0,00
11. Evička Přemek Jirka Vo Tomáš G 1 : 1 (11:7, 6:11) 0,00 0,00
12. Honza D Zdenda P Danča Petr Vit 0 : 2 (4:11, 4:11) 0,00 0,00
13. Daniela P Milada A Jana L Zbyněk 2 : 0 (11:9, 11:8) 0,00 0,00
14. Martina Míša K Jirka Vo Tomáš G 1 : 1 (10:11, 11:10) 0,00 0,00
15. Jarda M Kamila Jíťa Ťuhík 2 : 0 (11:9, 11:5) 0,00 0,00
16. Honza D Zdenda P Evička Přemek 1 : 1 (11:5, 7:11) 0,00 0,00
17. Danča Petr Vit Iveta Tom 2 : 0 (11:6, 11:6) 0,00 0,00
18. Aleš Jirka Vi Honza G Karolína G 2 : 0 (11:9, 11:8) 0,00 0,00
19. Daniela P Milada A Jarda M Kamila 0 : 2 (6:11, 7:11) 0,00 0,00
20. Danča Petr Vit Jana L Zbyněk 2 : 0 (11:9, 11:9) 0,00 0,00
21. Martina Míša K Evička Přemek 1 : 1 (11:8, 10:11) 0,00 0,00
22. Iveta Tom Jirka Vo Tomáš G 2 : 0 (11:3, 11:6) 0,00 0,00
23. Jíťa Ťuhík Aleš Jirka Vi 1 : 1 (11:10, 8:11) 0,00 0,00
24. Honza D Zdenda P Honza G Karolína G 0 : 2 (9:11, 10:11) 0,00 0,00
25. Daniela P Milada A Danča Petr Vit 1 : 1 (11:10, 5:11) 0,00 0,00
26. Jarda M Kamila Martina Míša K 2 : 0 (11:9, 11:7) 0,00 0,00
27. Jana L Zbyněk Jirka Vo Tomáš G 2 : 0 (11:8, 11:7) 0,00 0,00
28. Evička Přemek Iveta Tom 0 : 2 (9:11, 3:11) 0,00 0,00
29. Honza D Zdenda P Aleš Jirka Vi 1 : 1 (8:11, 11:9) 0,00 0,00
30. Jíťa Ťuhík Honza G Karolína G 2 : 0 (11:8, 11:8) 0,00 0,00
31. Jarda M Kamila Danča Petr Vit 1 : 1 (10:11, 11:7) 0,00 0,00
32. Daniela P Milada A Martina Míša K 0 : 2 (5:11, 8:11) 0,00 0,00
33. Iveta Tom Aleš Jirka Vi 2 : 0 (11:10, 11:10) 0,00 0,00
34. Evička Přemek Jíťa Ťuhík 0 : 2 (3:11, 7:11) 0,00 0,00
35. Jana L Zbyněk Honza D Zdenda P 2 : 0 (11:7, 11:4) 0,00 0,00
36. Jirka Vo Tomáš G Honza G Karolína G 2 : 0 (11:9, 11:7) 0,00 0,00
37. Jarda M Kamila Iveta Tom 0 : 2 (8:11, 6:11) 0,00 0,00
38. Danča Petr Vit Martina Míša K 1 : 1 (10:11, 11:5) 0,00 0,00
39. Daniela P Milada A Jíťa Ťuhík 2 : 0 (11:9, 11:8) 0,00 0,00
40. Jana L Zbyněk Honza G Karolína G 1 : 1 (10:11, 11:6) 0,00 0,00
41. Aleš Jirka Vi Evička Přemek 1 : 1 (11:8, 9:11) 0,00 0,00
42. Honza D Zdenda P Jirka Vo Tomáš G 0 : 2 (8:11, 10:11) 0,00 0,00
43. Jarda M Kamila Jana L Zbyněk 1 : 1 (9:11, 11:8) 0,00 0,00
44. Danča Petr Vit Jíťa Ťuhík 1 : 1 (11:6, 5:11) 0,00 0,00
45. Iveta Tom Daniela P Milada A 1 : 1 (7:11, 11:7) 0,00 0,00
46. Martina Míša K Honza D Zdenda P 1 : 1 (11:8, 5:11) 0,00 0,00
47. Jirka Vo Tomáš G Aleš Jirka Vi 2 : 0 (11:8, 11:9) 0,00 0,00
48. Evička Přemek Honza G Karolína G 2 : 0 (11:8, 11:7) 0,00 0,00