Úvodní strana   *    Propozice   *    Hrací dny   *    Páry   *    Žebříčky

Právě nyní hrajeme - aktuální výsledky a pořadí:

Průběžné pořadí
p.hráčú.s.setyú.v.vým.c.v.hiq
1.Dana T Tom75.00%6:256.22%167:13029799
2.Honza D Zdenda P75.00%6:256.18%159:12428398
3.Míra M Ona50.00%4:446.75%137:156293105
4.Iveta Jirka37.50%3:548.51%147:15630397
5.Jaruška Vláďa N12.50%1:742.56%126:170296101
Přehled zápasů
p.hráč 1hráč 2setyvýměny
1. kolo
1. Dana T Tom Iveta Jirka 1 : 1 (19:21, 22:20)
2. Míra M Ona Honza D Zdenda P 1 : 1 (9:21, 21:15)
2. kolo
3. Honza D Zdenda P Jaruška Vláďa N 2 : 0 (21:14, 21:12)
4. Iveta Jirka Míra M Ona 1 : 1 (19:21, 21:15)
3. kolo
6. Honza D Zdenda P Dana T Tom 1 : 1 (16:21, 23:21)
7. Míra M Ona Jaruška Vláďa N 2 : 0 (21:15, 25:23)
4. kolo
8. Iveta Jirka Jaruška Vláďa N 1 : 1 (21:16, 19:21)
9. Míra M Ona Dana T Tom 0 : 2 (10:21, 15:21)
5. kolo
12. Dana T Tom Jaruška Vláďa N 2 : 0 (21:15, 21:10)
14. Honza D Zdenda P Iveta Jirka 2 : 0 (21:15, 21:11)

Výsledky minulého hracího kola:
Úterní mixy - 23. hraci den - 14. 6. 2022

Pořadí párů v turnaji
p.hráčsetyvýměnyú.v.c.v.hiqeloelo s.
1.Lukáš R Milada A12:0180:9964,51%279971627+791502
2.Míra M Vláďa N8:4163:15151,91%314981536+321509
3.Dana T Tom7:5164:16549,84%329991650-131483
4.Honza D Zdenda P6:6148:15449,00%302991347+241539
5.Libor Petr H5:7153:15150,32%3041171561-171497
6.Iveta Ťuhík3:9146:17445,62%3201001410-101523
7.Kuba Radek1:11119:17939,93%298901443-791506
Přehled zápasů
p.hráč 1hráč 2setyvýměnyelo h1elo h2
1. Míra M Vláďa N Honza D Zdenda P 2 : 0 (15:14, 15:12) 7,82 -3,91
2. Dana T Tom Iveta Ťuhík 2 : 0 (15:14, 15:13) 2,97 -2,97
3. Libor Petr H Lukáš R Milada A 0 : 2 (5:15, 12:15) -8,15 16,29
4. Lukáš R Milada A Kuba Radek 2 : 0 (15:9, 15:4) 13,88 -13,88
5. Honza D Zdenda P Libor Petr H 1 : 1 (15:10, 5:15) 4,69 -4,69
6. Dana T Tom Míra M Vláďa N 2 : 0 (15:14, 15:11) 4,29 -8,58
8. Lukáš R Milada A Míra M Vláďa N 2 : 0 (15:9, 15:9) 13,11 -13,11
9. Dana T Tom Kuba Radek 2 : 0 (15:12, 15:14) 4,61 -9,23
10. Iveta Ťuhík Honza D Zdenda P 0 : 2 (11:15, 13:15) -9,54 9,54
11. Lukáš R Milada A Dana T Tom 2 : 0 (15:10, 15:11) 19,79 -9,90
12. Libor Petr H Iveta Ťuhík 1 : 1 (14:15, 15:11) -3,19 3,19
13. Honza D Zdenda P Kuba Radek 1 : 1 (14:15, 15:5) 3,88 -7,76
15. Lukáš R Milada A Honza D Zdenda P 2 : 0 (15:5, 15:8) 6,45 -3,22
16. Míra M Vláďa N Iveta Ťuhík 2 : 0 (15:11, 15:11) 11,44 -5,72
17. Libor Petr H Kuba Radek 2 : 0 (15:13, 15:4) 6,30 -12,60
18. Lukáš R Milada A Iveta Ťuhík 2 : 0 (15:8, 15:9) 9,71 -4,86
19. Dana T Tom Libor Petr H 1 : 1 (15:12, 13:15) -1,80 1,80
20. Míra M Vláďa N Kuba Radek 2 : 0 (15:7, 15:11) 15,78 -15,78
23. Iveta Ťuhík Kuba Radek 2 : 0 (15:14, 15:11) 9,64 -19,28
25. Míra M Vláďa N Libor Petr H 2 : 0 (15:12, 15:13) 18,15 -9,07
27. Honza D Zdenda P Dana T Tom 2 : 0 (15:13, 15:12) 13,14 -13,14